Veliu tregon arsyet e largimit nga detyra: Dua të jem pranë familjes, fëmijët janë në moshë delikate…

158

Ardi Veliu nga sot nuk është më drejtor i Policisë së Shtetit.

Përmes një letre drejtuar kryeministrit Edi Rama ai ka renditur disa nga arsyet e largimit nga kjo detyrë, ku thotë se është përpjekur të japë më të mirën e tij.

Veliu thekson se ka vendosur të japë dorëheqjen për t’iu përkushtuar më shumë familjes dhe fëmijëve tani që janë në një moshë delikate.

Lexo edhe:   SHKODËR, SHKRIHEN DREJTORITË RAJONALE TË BUJQËSISË