Kozak Braçi shtang moderatoren ‘live’, zbulon arsyen pse pranoi ftesën: Erdha tek ty se je mega se*s (video)

200

Kozak Braçi, shqiptari më i famshëm i rrjeteve sociale ka qenë i ftuari i parë në emisionin më të ri në RTV Ora, “D- Night” nga Dajana Shabani.

Pas zhurmës së madhe në rrjet, si personazhi më i klikuar, Kozaku u rrëfye për herë të parë tek Dajana Shabani.

Si natyrë kurioze, Dajana pyeti Kozakun qe pse ai zgjodhi Shabanin për rrëfimin e parë.

Ndër të tjera, ai u shpreh:”Zgjodha për me ardh tek emisioni jot për arsye se mu duke moderatorja më mega se*si. Kur të kam pa kam thënë kjo gazetare, moderatore e meriton me më marr mu pasi je shume luks dhe shumë se*si”, batutë e cila e bëri të qeshë Dajanën.

Ndiqni emisionin e plotë për më tepër në linkun e mëposhtëm:

Lexo edhe:   Rama flet si asnjëherë më parë dhe thotë se ka qenë i varfër