“Kishte hapur këmbët”, moderatorja e sportit në RTSH vihet në siklet nga i ftuari: Mos e përmend më

349

Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit u mbyll 2-0 për bardheblutë, teksa kurbinasit shënuan dy herë në portën e tyre.

Për këtë duel, në Rubrikën Sportive, Shkëlqim Muça ka vendosur në siklet moderatoren Hygerta Sako.

Në analizën e autogolit të parë, Muça thë: “Shikojeni, topi kishte rrugë tjetër. Ai ka këmbët e hapura dhe sfera shkon në rrjtë. Me këmbët hapur”.

Në këtë moment ka ndërhyrë Sako, që i ka kërkuar Muçës me humor të ketë kujdes me termat që përdor.

Batuta dhe humor mes të ftuarve.

Lexo edhe:   Melisës i ndodh e papritura në familje pas akuzave të Fatjonit se shkon me një djalë