KËNGËTARJA E NJOHUR SHQIPTARE FEJOHET ME NJE BIZNESMEN TË SUKSESSHËM NË SHBA

142

Këngëtarja shqiptare e cila ka hedhur pas një dhimbje shumë të madhe pas humbjes së të vëllait të saj disa vite më parë, mësohet të jetë fejuar me një shiqptar që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amrikës.

 

Bëhet fjalë për Barbara Dinin dhe flitet se shqiptaro-amerikani me origjinë shkodrane është biznesmen I cili pasi i ka propozuar këngëtares ajo i ka dhënë përgjigjen positive “po”

 

Barbana ende nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme, por në foton e profilit të “Instagram”-it ka vendosur një foto ku shfaqet duke u përqafuar me një mashkull, i cili është me kurriz.

 

 

Lexo edhe:   Bora Zemani po mendon rikthimin me Donaldin...? Ja çfarë tha moderatorja