Gent Zenelaj i “nxjerr bojën” Agron Llakajt, tregon situatën epike me disa vajza që e ndaluan në rrugë

Aktori Gentian Zenelaj ka rrëfyer një moment epik të mikut të tij Agron Llakajt. Zenelaj tregon sesi disa vajza e kishin ndaluar në rrugë Agron Llakajn dhe i kishin kërkuar t’iu bënte një foto, ndërsa ai i keqkuptoi.

 

“Goni ka një histori shumë të lezetshme, na e tregonte me gallatë. Ishin disa vajza dhe djem në rrugë, dhe më thanë:

 

“A do bëjmë një foto?” Po unë ngaqë isha person publik mendoja se donin të bënin foto me mua dhe u futa mes tyre, por ato donin që unë t’ju bëja atyre foto”- tregoi mes të qeshurave Gentian Zenelaj, për mikun dhe kolegun e tij Agron Llakaj.

TE TJERA