Fansat habiten kur e shohin, Getoari bëhet viral në rrjet me modelin e ri të flokëve (FOTO)

154

Getoar Selimi është njëri ndër reperet më të kërkuar të në trojet shqiptare. Ai gjithmonë është komentuar për këngët që lançon, por këtë herë ka tërhequr vëmendje për modelin e flokëve.

 

Geti ka postuar një fotografi në Instastory, ku shihet me flokë të prera anash, ndërsa pjesa tjetër është e lirë dhe e shkujdesur. Forma që kishin marrë flokët ishin pothuajse të stilit “mohawk”.

 

Sa i përket muzikës, projekti i fundit i reperit është bashkëpunimi me Stinën i titulluar “Andiamo”. Edhe pse ka vetëm tre muaj nga publikimi, kjo këngë numëron mbi tre milionë klikime në ‘Youtube’.

 

Lexo edhe:   Arrestohet në pikën kufitare të Morinës këngëtarja shqiptare. Çfarë iu gjet në makinë?