Ulja e avionit ne Vermosh, ja cfare ben me dije policia

203

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 04.10.2021, rreth orës 12:30, është marrë informacion se në zonën e Vermoshit, në kufirin ndarës ndërmjet Shqipërisë dhe Malit të Zi (vendi i papërcaktuar) është rrëzuar një avion i vogël.

Menjëherë janë nisur shërbimet nga DVP Shkodër dhe Komisariati i Policisë Malësi e Madhe, së bashku me Policinë Kufitare për verifikimin e rastit.

Lexo edhe:   “I thash të plotfuqishmit merr shenjat e gishtave, perlë përgjigja e tij”, qytetari rrëfen dështimin total të Policisë së Shtetit