“Morali te ai program ka ngelur”, Atdheu i përgjigjet fyerjeve ndaj Olsa Muhametit

Mbrëmjen e djeshme u transmetua nata e parë e “Për’puthen Prime” për këtë sezon, e cila u shoqërua me polemika dhe diskutime të shumta.

 

Përballja e Mikelës me Brunon, më pas hyrja e ish-të dashurit të Alvisës në program dhe rikthimi i disa prej konkurrenteve të sezonit të kaluar ishin disa nga pikat kulmore të mbrëmjes së djeshme. (KLIKO) Pas bujës që shkaktoi emisioni në rrjet, autorja Olsa Muhameti ka vendosur të realizojë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

 

Mirëpo, ditën e sotme pyetjeve, ose më sakt mllefit të ndjekësve të Olsës, u është përgjigjur Atdheu. Dikush i shkruan Olsës se është e pashpirt dhe se i bën të gjitha për klikime. “Sa e pashpirt, vetëm për të shfrytëzuar je.”- i thotë me ironi Atdheu. Sakaq, dikush tjetër shkruan “Boll se na hape barkun, femër e shpifur pa moral!” -shkruhet në mesazh. “E vërtetë, morali te programi ka ngelur!”-thotë Atdheu.

 

Fakti që “Për’puthen” ndiqet shumë dhe ka histori të ndryshme bën që Olsa të përballet me akuza nga ndjekësit. Dhe duke qenë se është një show televiziv ku të rinjtë futen për tu bërë të famshmë dhe, pse jo, të gjejnë dashurinë e tyre, me të drejtë Atdheu thotë me ironi se morali nuk ka ngelur për te ky emision.

 

 

TE TJERA