Moment plot emocione të forta, Rudina me shoqërues special në altar (VIDEO)

260

Historia e dashurisë së Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut, shkaktoi jo pak zhurmë kur doli në dritë këtu e dy vite të shkuara.

Ish-deputeti kishte pak kohë që kishte humbur bashkëshorten nga një sëmundje e rëndë, ndërsa aktorja e humorit sapo kishte nënshkruar divorcin, kështu që ishte pamundur të mos flitej për ta.

Por, dashuria është më e fortë se çdo gjë tjetër dhe ditën e djeshme çifti u martua, ashtu siç e kishin planifikuar.

Ditën e sotme, në një video të postuar në rrjetet sociale pamë dhe personin e veçantë që e ka shoqëruar Rudinën në altar, vajza e saj e vogël e cila ishte veshur njësoj si mami.

Lexo edhe:   Mes lokalit me pushues, Edi Rama me familjen e tij pushojnë në jug të vendit