Këngëtarja shkodrane Barbana Dini fejohet me biznesmenin në SHBA

565

Këngëtarja e njohur nga Shkodra, Barbana Dini është fejuar.

 

Sipas Prive.al, personi që i ka marrë zemrën është një shqiptar që jeton në Amerikë. Ai është një biznesmen me origjinë nga Shkodra, madje i ka propozuar këngëtares dhe kjo e fundit padyshim ka thënë po.

 

Barbana njihet ndryshe edhe si motra e këngëtarit Ergi Dini, i cili ndërroi jetë në një aksident rrugor.

 

Lexo edhe:   Nexhmie Hoxha me stërmbesën, Rezarta publikon videon e rrallë