I mbani mend Saimirin dhe Merin? Fituesja e ‘Love Story’ harron ‘princin’ dhe kapet mat me konkurrentin e Përputhen 2

205

U bënë 8 muaj që kur sezoni i parë i “Love Story” krijoi çiftin e parë mes Saimirit dhe Merit.

Kjo u fundit u zgjodh nga personazhi kryesor i këtij spektakli dhe bashkë dolën nga programi si çift duke i shprehur publikisht dashurinë njëri-tjetrit.

Por jashtë gjërat ndryshuan, pas kaq muajsh dyshja nuk shihen më kurrë bashkë dhe postimet e tyre në rrjete sociale nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin. Edhe pse jo e konfirmuar nga vet personazhet tashmë të gjithë besojnë se ata janë ndarë.

Së fundmi Meri ka befasuar duke u fotografuar bashkë me Muratin, ish-konkurrentin e “Përputhen”.

Nga video e publikuar shihet se në tavolinë me dyshen ndodhej edhe Bruno, konkurrenti i ri.

Nuk dihet se cili është raporti por ndjekësit shtuan dyshimet se diçka mund të ndodh mes dyshesh, më shumë se miqësi.

Lexo edhe:   Bes Kallaku zbulon një tjetër detaj nga ‘Kosherja’, “matchy-matchy” me Jona Spahiun