“Fat i madh për mua”, Genc Prelvukaj thur fjalë të ëmbla për Eni Koçin

88

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar.

 

Ndonëse prej vitesh bashkë, dyshja janë munduar ta mbajnë larg vëmendjes së publikut marrëdhënien e tyre.

 

Sidoqoftë, ata marrin vëmendjen e të gjithëve sa herë ndajnë postime së bashku në rrjete sociale.

 

Së fundmi, ka qenë Genci, i cili ka ndarë një foto ku shihet krah Enit. Krahas saj, ai ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla për këngëtaren.

 

“Me një njeri të mirë, që për fat e kam pranë vetes çdoherë”, shkruan Genc Prelvukaj.

Lexo edhe:   Lum si Monika: Me këtë video Lorik Cana sapo e tregoi që është baba shembullor