E mbani mend Seldin e Big Brother? Ish-vjehrri i tij: I organizova festë vajzës pas ndarjes nga ai

245

Gazetarit nga Kosova Milaim Zeka, duket se nuk i ka dalë ende inati me ish-dhëndrin e tij, Seldi Qalliun, i cili ishte i fejuar Dafinën, vajzën e gazetarit.

- PUBLICITET -

Seldi dhe Dafina qëndruan 5 vite të fejuar, por lidhja e tyre mori fund në vitin 2016, teksa në media Seldi u shpreh në taë kohë se gjithçka ishte mbyllur me konsensus.

Por Milaim Zeka nuk e ka harruar ende ndarjen e vajzës së tij nga Seldi, pasi në emisionin “Bardhezi”, ai ka thënë se ka festuar me vajzën e tij ndarjen nga Seldi, të cilin e ka etiketuar “ai idioti”.

Lexo edhe:   Renato Mekolli xheloz për Arbana Osmanin? Shefi i kuzhinës masakron librin “Receta për 5 minuta”