Çmenduri! Edi Rama paralajmëron rritje të frikshme çmimesh, komentuesit e falënderojnë dhe i thonë: Bravo

107

Ndërsa kryeministri Edi Rama fliste me tone të zeza në konferencën e tij, në murin e tij vërshoi ushtria e patronazhistëve.

Edhe pse ai po paralajmëronte një krizë edhe më të rëndë se pandemia, komentuesit nuk e kishin mendjen aty.

Sapo Rama nisi të fliste për rritje marramendëse çmimesh, komentuesit nisën të falenderojnë.

Kjo çmenduri nuk ka kaluar pa u komentuar nga rrjeti.

Ajo tregon se ku është katandisur propaganda qeveritare.

Lexo edhe:   Rama: Nuk i përzura unë shqiptarët në emigracion, ata s’kanë vdekur për bukë