Bie një avion në Kelmend, nuk dihet nëse ka viktima, policia drejt vendngjarjes

211

Behet e ditur se një avion është rrëzuar në zonën e Kelmendit, në bashkinë Malësinë e Madhe.

Nga sa behet me dije deri me tani nuk dihet ende çfarë avioni është dhe nëse ka viktima.

Ndërkohë, forcat e policisë janë nisur menjëherë për në vendin e ngjarjes nga edhe pritet të zbardhen detaje të tjera.

 

Lexo edhe:   PD: Kanioni i Holtës në Gramsh po zhduket nën betonin e HEC-it