“Vij vetëm nëse marr dhe fëmijën me vete”. Ja kush është këngëtarja shqiptare që i bëri produksionit të Big Brother Vip kërkesën e veçantë

196

Kërkesa e këngëtares shqiptare Linda Halimi për t’u bërë pjesë e Big Brother Vip është ‘përqafuar’ nga të gjitha ‘mamatë’.

 

Kjo për arsye se Halimi ka thënë se kriter i saj për të marrë pjesë në spektaklin e madh ishte të shkonte bashkë me vajzën pasi nuk mund ta linte atë 100 ditë pa nënë e saj.

 

Këtë e zbuloi vetë këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. “S’mund ta leja kalamonin 100 ditë pa mamin”– shkruan Linda krahas postimit.

 

Lexo edhe:   Me foton nga makina, Marina dhe Getoari “tregojnë” votën