Trejsi Sejdini “tërbon” djemtë në palestër, ekspozon format shpërthyese (FOTOT)

130

Trejsi Sejdini vazhdon me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

 

Bukuroshja ka postuar një set fotografish në tuta sportive, në ambientet e një palestre

 

Edhe në këtë veshje, Trejsi fokuson gjoksin e saj seksi dhe trupin e saj të tonifikuar.

 

Lexo edhe:   E mbani mend ‘’shamikuqen’’? Vajza e saj ‘’thyen’’ rrjetin me bukurinë e saj