“Surrati jot nuk më bën akuza! Mos e fusni atë pi…”, përplasje e ashpër në Përputhen mes Arjanit dhe Alvisës

294

Opinionisti Arjan Konomi dhe Alvisa kanë debatuar ashpër për hyrjen e Hysenit në programin Për’puthen. Alvisa po përsëriste se hyrja e ish të dashurit ka qenë pasi ajo ishte pranuar për të qenë pjesë e programit të dashurisë.

Por debati pati tone të larta dhe në një moment, Arjani përdori fjalën “pipirruckë” për Alvisën dhe djemtë u acaruan keq, sa të gjithë u çuan për tu larguar nga studio.

Alvisa: Në momentin që keni ardhur në Shqipëri, kam qenë tek 5-shja.

Arjan: Ai ka ardhur në fillim të gushtit.

Alvisa: Po pra unë isha pranuar.

Arjan: Këtu akuza surrati jot nuk më bën. Të gjithë muajin gusht nuk kam qenë në Shqipëri. Do tregosh që po gënjej unë? S’të vjen turp.

Alvisa: Mos më trego mua turpin.

Arjan: Ai tha nuk do futem se është ish e dashura ime. Unë nuk e di se cila ka qenë.

Alvisa: Ti që në fillim nuk më ke pritur mirë.

Arjan: Pse moj çfarë je krushk ti që të të pres mirë unë? Ti ndaç beso, kurrë mos besofsh se nuk më intereson fare. Mund të thoja mos e fusni atë pipirruckën atje…

Lexo edhe:   Blendi Fevziu i kuruar në detaje,por çfarë i tha Bleona Qereti