Shumë $ të hedhura në dasmën e Rudinës, Aurela Gaçe dhe Marku elektrizojnë atmosferën

425

Mbrëmjen e djeshme, Rudina Dembacaj ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Mark Frrokun. Në ceremoninë e tyre të madhe ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të ekranit.

Mbrëmjen e djeshme, Rudina Dembacaj ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Mark Frrokun. Në ceremoninë e tyre të madhe ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të ekranit.

Të ftuarit VIP dhe jo vetëm, kanë postuar në rrjetet sociale foto e video të ndryshme nga dasma madhështorë, ku nusja dhe dhëndri shfaqen të lumtur teksa këndojnë e kërcejnë.

Ndërkohë, një moment që është bërë viral në rrjet është kur Aurela Gaçe ka kënduar në dasmën e çiftit.

Në këtë video mund të shihet kur këngëtarja e njohur e ulur në tokë, bashkë me Mark Frrokun këndon këngën e Hajredin Pashës dhe në tokë janë të hedhura shumë kartëmonedha dollarë.

Ndërsa në disa video të tjera të publikuara në “Instagram” shihet teksa të ftuarit shijojnë zërin e Aurela Gaçes, e cila ka elektrizuar atmosferën me këngët që performoi në dasmën e çiftit VIP.

Lexo edhe:   Foto/ Është femër tërheqëse, por në versionin mashkull Oriola Marashi do të ishte waw