Rudina lidh zyrtarisht kurorë me Mark Frrokun, dalin fotot e fustanit të pazakontë të nusërisë (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë zyrtarisht të martuar. Aktorja e njohur shqiptare ka zbuluar fotot e para nga ceremonia martesore ku fustani i saj i nusërisë është më u pazakonti që kemi parë deri më sot, pasi në të veç ngjyrës së bardhë shihet edhe e zeza.

 

Fustanin e bardhë ajo ka vendosur ta thyej në bel me një rrip-korse dhe ka vendosur një palë vëthë vërtet të mëdhenj me gurë të zinj aspak diskretë.

 

Por kjo zgjedhje nuk është bërë as për të thyer bestytni e as për të thyer kornizat e nuses klasike.

 

Fustani i dizenjuar nga motra e saj dhe realizuar nga Geraldina, përfshin detajet e veshjeve tradicionale të malësisë dhe bingo.

 

TE TJERA