Rudina Dembacajt i ndodh incidenti i sikletshëm gjatë kërcimit me Mark Frrokun në dasmën e tyre (video)

Dasma e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut ka tërhequr të gjithë vëmendjen mbrëmjen e djeshme. Të ftuarit kanë publikuar në rrjete sociale foto dhe video nga eventi i tyre magjik, duke mos iu shpëtuar asgjë.

 

Meridian Ramçaj ka publikuar në rrjetet sociale një video gjatë kërcimit të çiftit, i cili është shoqëruar me një incident të vogël.

 

Rudina ka humbur ekuilibrin dhe për pak sa nuk është rrëzuar, ndërsa Marku ka nxituar ta ndihmojë. Ky moment është kaluar shpejt dhe me të qeshura, pa e prishur aspak magjinë.

 

TE TJERA