Nusja e djalit të Sali Berishës i befason të gjithë me ndryshimin që ka bërë (foto)

134

Blogerja Armina Mevlani i ka surprizuar të gjithë me pamjen e saj të re.

- PUBLICITET -

Ajo është shfaqur në sfilatën e Vivienne West Wood, me një ndryshim të ri në ‘look’. Blogerja ka publikuar disa foto me balluket e prera shkurt dhe buzët vishnje duke iu përshtatur stinës në të cilën ndodhet.

Ndonëse Armina nuk ka eksperimentuar asnjëherë ekstremisht me ndryshimet në pamje, prerja e ballukeve nuk kaloi pa u vënë re. Armina ka pohuar se moda e sjellë ndër vite nga Vivienne e ka inspiruar gjithmonë, ndaj dhe s’do të ishte çudi që ky ndryshim të ishte për shkak të kësaj paraqitjeje në sfilatën e West Wood.

Lexo edhe:   “Më shumë të ngjaj ty se mamasë time”, Ermal Mamaqi ka një “ankesë” për të ëmën e Ledri Vulës (FOTO)