Një foto i bën lëmsh të gjithë! Vajza e Për’puthen mamaja e një ylli?

145

Arlida Nezhaj ose ndryshe siç e therrasin ne Për’puthen “Tola”, eshte vajza 25 vjeçare nga Durresi me karakter te fort siç e cileson veten, qe beri nje hyrje nepermjet nje prezantimi duke ngare nje motor sportiv.

Deri me tani ndryshe nga vajzat e tjera ajo ende nuk ka folur per lidhje te meparshme teksa para 1 jave u shpreh vetem per marredhenien me vellain qe po peson nje krize si pasoje e kundershtive te tij qe Tola te futej ne kete produksion.

Gjate oreve te fundit ne internet qarkullojne foto te Toles me nje vajze te vogel qe e perqafon dhe e puth. Ngjashmeria midis tyre eshte si “dy pika uje” dhe vajza duket te jete shume aferme me vogëlushen.

Ky afrimitet dhe kjo ngjashmeri ka bere qe ne rrjetet sociale te aludohet se ajo eshte e bija e Toles. Gjithcka mbetet per tu sqaruar nga vete konkurentja duke mos hequr mundesine qe mund te jete dhe mbesa.

Lexo edhe:   E fshehën lidhjen e tyre për disa vjet, Flori Mumajesi “zbulon” gjithçka me këtë foto krah Liberta Spahiut