Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Rudinës dhe Markut(Foto)

364

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë ditën e sotme. E gjithë vëmendja është tek ta dhe dasma madhështore me të ftuar VIP.

- PUBLICITET -

 

 

Sigurisht këta të fundit sonte janë shfaqur të veshur e të kuruar nga koka tek këmbët duke i dhënë rëndësinë e duhur eventit.

 

 

E zeza ka qenë ngjyra që kanë përzgjedhur disa nga vajzat e ftuara dhe padyshim duken klas.

 

Ndër to përmendim Amarda Toskën, Arilena Arën, Aurela Gaçen, Rezarta Shkurtën, Jonida Shehun, Alesia Xhemalajn etj.

 

Lexo edhe:   E pabesueshme/ Ja sa kushton telefoni i Kujtim Gjuzit