Fisniku flet për ndarjen nga Fjolla, ja çfarë fshihet pas fshirjes së fotove bashkë

113

Kohët e fundit është përfolur se gjërat mes Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës nuk janë aspak mirë, për shkak se ajo ka fshirë të gjitha fotot me biznesmenin.

Për më tëpër kanë hequr dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Fisniku në një bisedë me ndjekësit është pyetur nëse ka qenë avokati ai që u ka kërkuar të fshinë fotot bashkë dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Ai nuk ka mohuar por është përgjigjur: Eh, kjo po më pëlqen, ky koment po më pëlqen.

Mjaftoi kjo përgjigje që të dyshohet se çifti nuk është ndarë.

Lexo edhe:   “Çuna e dini vetë ju. Shishe birra kokës”, Noizy kërcënon këngëtarin serb që do vijë në Korçë