Ish-i i Rudina Dembacajt poston foto me të plotë të partneres së re!

Dasma e shumëpërfolur e Rudina Dembacaj me Mark Frrokun po afron, dhe cifti padyshim ka marrë një vëmendje të shtuar nga shtypi rozë këto kohë.

Por në focus ka qenë po kështu edhe ish bashkëshorti i moderatores, Aleksi, i cili ka tashmë një partnere të re. Ai ka postuar një foto më të plotë të saj, ku sërish nuk shihet mirë fytyra, por dallohet qartazi format fizike për t`u pasur zili! Një vajzë, mjaft simpatike me pak fjalë.

Edhe pse u tha se kishin ruajtur raporte të mira për shkak të vajzës së tyre, së fundi duket se relatat e Rudinës me Aleksin janë ftohur shumë e të dy ata, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

TE TJERA