“Pse e hoqe Mevlanin nga ndjekësit?”, Antonela bën deklaratën e papritur: E hoqa sepse është…

158

Pasi mbaroi Për’puthen, Mevlani dhe Antonela rregulluan marrëdhënien mes tyre.

Dy ish-konkurrentët kanë treguar nëpër intervista të ndryshme si dhe me daljet e tyre të herë pas hershme se kanë një raport të mirë shoqëror. Mirëpo, së fundmi duket se diçka nuk ka shkuar sërish mirë.

Antonela nuk e ndjek më Mevlanin në Instagram dhe kur u pyet për këtë në koment, ajo dha një përgjigje që nuk pritej. “Se është askushi për mua”, – ju përgjigj Antonela ndjekësit. Mevlani nga ana tjetër nuk ka reaguar fare, por e hoqi edhe ai nga personat që ndiqte, orë më vonë.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur midis dyshes, e cila gjithmonë janë shfaqur para publikut si miq dhe asgjë më shumë. Të jetë një lëvizje pët vëmendje?

Lexo edhe:   Xhemi Shehu largohet nga Top Channel papritur, moderatorja firmos dorëheqjen