Prej kohësh e shkëputur nga televizioni, Xhemi Shehu do iu mahnisë me pamjen e saj të re (FOTO)

153

Xhemi Shehu ka disa muaj që është shkëputur nga televizioni dhe këtë kohë ajo po e shfrytëzon si një mundësi të mirë për t’ju dedikuar familjes së saj dhe sigurisht edhe vetes.

- PUBLICITET -

 

Moderatorja ka treguar së fundmi se ka bërë një ndryshim të papritur në pamje pas shumë shumë kohësh.

 

Ajo i ka lyer bishtat e flokëve ngjyrë “ginger” duke guxuar kështu me një stil pak më ekstravagant seç jemi mësuar ta shohim.

 

“Unë, ti dhe një listë me këngët e viteve ’90”, ka si mbishkrim Xhemi krah fotos që u pëlqye shumë.

 

Lexo edhe:   Berisha u përjashtua nga grupi parlamentar i PD-së, Armina Mevlani ndan mesazhin: Ndjehem e gjallë