“Mos më bëj b*thë zgjuarin mua”, në fillim e puth pastaj debat, Ina e Për’puthen kapet me doktorin (VIDEO)

157

Gjatë diskutimit në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, pati një përplasje të fortë mes Ina Kollçakut dhe dr. Skerdi Farias.

- PUBLICITET -

Ai u “kry qëzua” nga shumë personazhe të njohur pas statusit ku iu bënte thirrje burrave “të investonin te femra e tyre”.

“Investo te femra jote, do të thotë që ti nuk lejon gruan të marrë vendim për veten e saj. Kjo do të thotë që nëse partneri im mendon se buzët e mia nuk janë mjaftueshëm për atë, të shkojë të gjejë një grua tjetër.

Çfarëdo të thuash ti, mua nuk ma zhbën vetëbesimin tim. Vi*timë është ajo që ndikohet nga ai poster.

Mos vër në gojën time fjalë që s’i kam thënë se mua më njohin njerëzit. Mos u mundo të bësh ‘smart-ass’ me mua!”, tha Kollçaku.

Lexo edhe:   E konfirmuan më në fund: Jonida dhe Romeo puthen live në emision