La takim në hoteI, burrit i ikën truri kur përbaIIë i del…

251

I ka ikur mendja kur ka pare perballe kunaten, e cila kishte ardhur si gruaja me te cilen ai kishte lene takim ne hotel, pasi flisnin ne chat.

 

Ngjarja ka ndodhur në Itali dhe burri jo vetëm që u zbulua, por gruaja e përzuri nga shtëpia, duke i hedhur të gjitha rrobat jashtë dhe cështja përfundoi në derën e avokatit.

 

Burri ishte frekuentues i rregull në një chat specifik për takime eotike. Kur shkon në hotel i iku mendja, pasi përballë i doli kunata, motra e gruas.

 

Ai tentoi të qetësonte kunatën e t’i kërkonte të mos i thoshte gjë gruas, por një gjë e tillë nuk ndodhi. Ajo vrapoi te e motra dhe i tregoi gjithçka, e kjo e fundit nuk humbi kohë të merrte vendimin e fundit, e nxori nga shtëpia burrin dhe iu drejtua avokatit për ndarje.

 

Lexo edhe:   “A e ke bërë në takim të parë”/ Elvisi vë në siklet Anën tek “Perputhen’ , ja si përgjigjet ajo