“Jemi shoqëri mesjetare, duam më shumë Edi Ramën se gratë tona”, Milaim Zeka i drejtpërdrejtë

103

Një batutë e Milaim Zekës ka shkaktuar të qeshura në studion e “Abc-së së mëngjesit”.

- PUBLICITET -

Gjatë një lidhje me Skype duke komentuar deklaratën e tij virale se vetëm “fukarenjtë dhe budallenjtë martohen në rini”, Zeka bëri dhe një batutë, teksa tha se shqiptarët duan më shumë Edi Ramën sesa partnerët e tyre.

“Në mentalitet, shoqëria shqiptare është mesjetare, sepse nuk do të dashurohen me Edi Ramën më shumë se me gratë dhe burrat e tyre.

Tetë vite një kryeministër, tetë vite të mërzitet partneri, jo më kryeministri.

Ne mendojmë se po u divorcuam na shkon fytyra, nëna i thotë gocës se duhet ta durosh burrin sepse na merr fytyrën”, tha Milaimi.

Lexo edhe:   Stina në të cilën ke lindur, tregon diçka shumë të bukur për ty