Flasin e dashura dhe nusja e xhaxhait të 21-vjeçarit Aldi Rama, ja kujt ia vënë fajin/ Për Zotin është gjynah (video)

269

Fax News ka publikuar një intervistë ekskluzive me nusen e xhaxhait dhe të dashurën e Aldi Ramës, të riut që i mori jeten nenkomisarit Saimir Hoxha.

 

Një vajzë e re, u prezantua si e dashura e Aldi Ramës. Ajo deklaroi se në makinë ka qenë një person i katërt. Megjithatë sipas policisë, ka patur vetëm tre persona në automjet.

 

Lexo edhe:   “Ma mirë pa bukë se pa liri e art” Bushati mesazh për Shkodrën: Të ndihet krenare pavarësisht dallgëve të politikës