Binjakët Veshaj ‘ndahen’ për herë të parë në Telvizion. Donaldin do e shohim në Big Brother, ndërsa Romeon në spektaklin e përjavshëm

179

Jemi mesuar qe vellezerit Veshaj ti shohim se bashku, por mesa duket ka ardhur momenti qe ti shohim te ndare. U perfol se Donaldi dhe Romeo do te beheshin pjese e Big Brother VIP, por ne fakt jo.

- PUBLICITET -

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Romeo do te behet pjese e trupes se humorit te Portokallise ne Top Channel, madje ka filluar edhe pergatitjet. Ne anen tjeter thuhet se Donaldi do te jete pjese e Big Brother.

E pra jane ndare ne spektakle te ndryshme por jane serish pjese e te njejtit televizion. Epo hajd urime cuna!

Lexo edhe:   Kemi dasëm së shpejti? Greta Koçi shfaqet me unazën e martesës (foto)