Ritavana dhe Antonela kunata? Epo tani na u ngrítën dyshímet të gjithëve!

172

Ritvana e mbéshteti publikisht nismën e ish-konkurrentes së programit të dashurisë Për’Puthen, Antonela Berisha, në brandin e saj Ella B.

Gjithashtu edhe Antonela shpesh shpërndàn postime të Ritvanës duke e mbéshtétur si konkurrente të fortë në këtë sezon të ri të Për’Puthen përbàllë debàteve të forta ku ajo përfshíhet.

Pra vëmë re një miqësi të ngùshtë mes dyshes në fjalë por kemi harruar diçka.

Kujtojmë se Antonela sezonin e kaluar kishte një pëlqim për Mevlanin por duke qenë se ai u “PërPuthe” me një tjetër konkurrente, Antonela u tërhòq mbrapa.

Sot Mevlani dhe Ledjana, ish-konkurrentja me të cilën doli çift nga programi, nuk janë më bashkë e ndërsa Antonela ruan akoma marrédhénie të mira shoqërore me të, por kjo nuk do të thotë se në të ardhmen mos të ndodhi diçka më shumë.

Gjithashtu kujtojmë se është vëllai i Mevlanit ai i cili u prezantua javën e kaluar si kandidat për konkurrent, duke shprehur kështu një pëlqim për Ritvanën.

Pra, çfarë nëse në një të ardhme të afërt dyshja në fjalë, Ritvana dhe Antonela të bëheshin kunata?!

Lexo edhe:   “Na e nxitë jetën”/ Luana Vjollca nuk përmbahet më, shfaq “zilinë” për motrën e saj