As njëri nga prindërit dhe gjyshërit, ja familjari i vetëm që ka shkuar në morg për trupin e Aldi Ramës

218

Ka përfunduar ekspertiza mjeko ligjore e Aldi Ramës, i cili dje qelloi per vdekje nënkomisarin Saimir Hoxha dhe pas 5 orësh ndjekje nga policia ai qëlloi veten.

- PUBLICITET -

Burime për media bëjnë me dije se sipas ekspetizës të riut i është shkaktuar vdekja nga plumbi që kishte marrë në kokë nga krahu i djathtë.

Mësohet se mjekët nuk kanë kryer operacion, pasi nuk kishtë predhë brenda, por që plaga e madhe dhe gjakëderdhja i ka shkaktuar vdekjen.

E pranishme në morgun ku ndodhet trupi ka shkuar vetëm tezja e 21-vjeçarit.

Lexo edhe:   SHKODER, SHPERTHEN BOMBULA E GAZIT NE NJE BANESE