“S’ka në botë si ti o nëna ime”, bukuroshja Beatris surprizon prindërit, përlotet MissRose (VIDEO)

125

Dj Stone dhe MissRose, janë surprizuar nga vajza e tyre në studion e emisionit “Jeto me Orën”, në RTV Ora.

Vajza e tyre, Beatris, ka kënduar këngën ‘S’ka në botë më të mirë se sa ti o nëna ime”, këngë e cila ka bërë që MissRose, të përlotet.

Ajo nuk e priste që e bija të vinte në studio dhe t’i dhuronte atë surprizë fantastike.

Lexo edhe:   Habit këngëtarja e njohur shqiptare: Vjehrrën e kam gjetur, e kam nga Tropoja, por s’kam burrë (video)