“Sa e ke orën e punës në Milano?”, video e Sarës dhe Antonelës kthehet menjëherë virale

Në rrjet ka filluar të qarkullojë një video e Sarës, Antonelës dhe njërit prej djemve gjatë kohës që xhironin Për’puthen.

Teksa po qendronin të tre jashtë studios, Sara ka hedhur disa kunja për të cilat Antonela i ka thënë se janë njëlloj prandaj është shoqja e saj.

Por Sara nuk e ka lënë me aq. ”Shpirt sa e ke orën e punës në Milano?”, i është drejtuar ajo Antonelës, por as kjo e fundit nuk ia ka përtuar.

“Aq sa e ke dhe ti”, i ka thënë, ku më pas Sara u shpreh se e kishte për punën si dado. /kryefjala.com

TE TJERA