Para 10 vitesh prezantonte motin, sot është një ndër figurat më të dashura të ekranit. E gjeni dot kush është në foto?!

188

Para 10 vitesh karriera e saj ishte duke marrë hov por gjithmonë ka qënë duke provuar gjëra të ndryshme si modelingu, muzika dhe prezantimi.

 

Bëhet fjalë për Bora Zemanin e cila duket se këto kohë është kryefjala e showbiz-it shqiptar. Së fundmi për Borën kanë qarkulluar disa foto të 10 viteve më parë kur ajo prezantonte motin.

 

Moderatorja bukuroshe ishte mjaft ndryshe me flokët bionde por ama hijeshinë nuk e ka humbur asnjëherë. Po ju arritët ta dallonit nga kjo foto?

Lexo edhe:   E bija e Mark Frrokut me lot në sy, kërcimi emocionues me fëmijët në dasmën e Rudina Dembacajt