“Edi, je si ikonë mode”/ Studentja nga Kosova komplimenton Ramën, epike përgjigja e kryeministrit

87

Edi Rama ka qenë në Kosovë ditën e sotme. Pas takimeve me Albin Kurtin dhe aktorë të tjerë të politikës dardane, kryeministri shqiptar zhvilloi edhe një takim në Universitetin e Prishtinës.

Një nga studentet mori fjalën. Teksa të gjithë po prisnin pyetje, ajo zgjodhi të komplimentojë Edi Ramën.

“Je një ikonë mode, komplimente. Si ti nuk ka në Prishtinë”, u shpreh vajza bukuroshe, moment që krijoi ilaritet në sallë.

Lexo edhe:   Peshkatari gjen një shishe të vjetër në breg dhe lexon brenda saj mesazhin 36-vjeçar me fjalë që ...