Armina Mevlani është në dilemë të madhe, kërkon ndihmën tuaj: Cilat më rrinë më mirë?

133

Edhe pse sezoni turistik është iu mbyllur dhe zyrtarisht ndodhemi në vjeshtë, blogerja e njohur Armina Mevlani ka risjellë disa foto të shkrepura nga vera e nxehtë.

Teksa ka postuar fotot me bi kini ku së pari na lejoni të komplimentojmë fizikun e saj, Armina ka një dilemë të madhe: Kush rroba banjo i shkojnë më së shumti?

“Vera mbaroi. Cili bikini më rri më mirë”, shkruan ajo.

Lexo edhe:   Alketa Vejsiu ‘pendohet’, fshin postimin për motrat Vjollca dhe komentet për Xhemin