“Sa shumë do doja, ëndërroj të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon”, prezantuesja shqiptare flet troç

231

Viola Spiro është një prej moderatoreve sportive më të njohura në vendin tonë. Prej vitesh tashmë ushtron këtë profesion dhe sigurisht që i njeh mjaft mirë futbollistët, madje ka dhe preferenca për ta.

E ftuar sot në “Rudina”, Viola është bërë pjesë e një loje, ku secila prej vajzave të ftuara kanë zgjedhur nga dy pyetje, të cilave duhet t’u përgjigjeshin.

Një nga pyetjet për Violën ishte se me cilin nga futbollistët do preferonte që të kalonte një natë romantike.

Moderatorja nuk ka nguruar të përgjigjej, duke dhënë emrin e Cristiano Ronaldos, teksa shprehet se do dëshironte shumë të kalonte kohë me të.

“Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund”, deklaroi Viola në lidhje me yllin portugez të Manchester United.

Lexo edhe:   Vllaznia mund 3-0 Burrelin. Ruan distancën me ndjekësit