Momenti i sikletshëm kur qëllon në të njëjtin vend me “ish”-in e partnerit, u ndodhi Arbanës dhe Rudinës!

591

Milano ka bërë bashkë këtë javë dy çiftet e famshme shqiptare dhe rastësia i vendosi para një momenti të sikletshëm.

Bëhet fjalë për Rudina Dembacaj me partneri e saj, Mark Frroku, dhe Arbana Osmani me Eduard Grishaj, ky i fundit ish-i fejuari i moderatores Dembacaj.

Çiftet janë parë në disa lokacione të përbashkëta në Milano në katedralen ‘Il Duomo’ dhe në Galerino Vittoria Emanuele me “Luxury Shops & Elegant Cafes”.

Dy moderatoret, jo vetëm u panë duke darkuar në restorantet luksoze me partnerët, por edhe bënë shopping. /afterparty.al

Lexo edhe:   Doli në tv dhe donte për burrë Saimrin, Klea tregon sekretet e errëta të vajzave të tjera: Ajo do…