Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush këngëtarja e dashur nga të gjithë?

220

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen. Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël.

Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 30 vjeç.

Greta e ka postuar vetë ne faqet e saj zyrtare në rrjetet sociale, ku sigurisht që urimet kanë qenë të shumta. Edhe ne me këtë rast, i urojme Gretës të behet 100-vjeçe.

Lexo edhe:   Fjolla nuk është shtatzënë, por na ngeli mjeku me barrë tani