Emisioni po transmetohej direkt, burri vrapon pa rooba rreth studios

117

Emisioni “Today” sapo kishte nisur transmetimin në orën 7:53 të mëngjesit kur kamera kapi prezantuesit Savannah Guthrie,

Hoda Kotb dhe Craig Melvin të kthyer duke shikuar nga Rockefeller Plaza pas tyre duke komentuar se në sfond kishte pasur një njeri që po vraponte pa rroba.

Pikërisht në atë moment vrapuesi vendosi se ishte koha për një tjetër raund.

“Ai u kthye!” tha Kotb, duke e parë atë në një monitor në studio.

“Ku janë rrobat tuaja?! Çfarë je duke bërë?!“, thanë Guthrie dhe Melvin para se të kalonin në reklama.

Emioni u kthye në sensacionin e rrjetit kur u postua ne internet pak më vonë dhe njerëzit nuk mundeshin ta besonin se kjo gjë ndodhi live.

Lexo edhe:   Kush është 17-vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në aksidentin në Amerikë?!