Çfarë fati! Moderatorja shqiptare: Ish-bashkëshorti më ka dhuruar 10 makina, kam ndërruar 13

145

Moderatorja Dajana Shabani, në një intervistë për emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ka zbuluar se ish-bashkëshorti i ka dhuruar 10 makina.

Ajo shprehet se ka ndërruar 13 makina dhe se prej tyre 10 janë dhurata nga bashkëshorti: për festa, ditëlindje dhe Shën Valentin.

“Kam ndërruar 13 makina. Kanë qenë dhurata të ish-bashkëshortit tim. Pra, 10 prej tyre kanë qenë dhurata të përmujoreve, ditëlindjeve, për Shën Valentin, ndërsa 2 makina i kam marrë vetë”, thotë Dajana.

Lexo edhe:   Arjan Çani e tregon: Kur linda unë prindërit më çuan në jetimore