Prezantuesja shqiptare ka një dëshirë: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon

221

Viola Spiro është një prej moderatoreve sportive më të njohura në vendin tonë. Prej vitesh tashmë ushtron këtë profesion dhe sigurisht që i njeh mjaft mirë futbollistët dhe madje ka dhe preferenca për ta.

E ftuar sot në “Rudina”, Viola është bërë pjesë e një loje, ku secila prej vajzave të ftuara kanë zgjedhur dy gongal që përmbanin nga dy pyetje të cilat duhet t’i përgjigjeshin.

Një nga pyetjet për Violën ishte se me cilin nga futbollistët do preferonte që të kalonte një natë romantike. Moderatorja nuk ka ngurruar të përgjigjej duke dhënë emrin e Cristiano Ronaldos dhe shprehet se do dëshironte shumë.

“Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund.”

Lexo edhe:   Rudina Magjistari merr vendimin e papritur, ja për çfarë bëhet fjalë