Një tjetër këngëtar, njihuni me konkurrentin e rradhës në ‘Big Brother VIP'(Foto)

199

Kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother Albania VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më të famshme, mes tyre këngëtarë, aktorë e moderatorë.

“Iconstyle” ka zbuluar emrin më të ri që do të jetë pjesë e këtij reality show. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Kastro Zizo.

Së fundmi janë konfirmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj. Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin, Robert Aliajn, Valer Kolnikajn dhe Anxhela Peristerin.

Lexo edhe:   Përlotet moderatori, tregon momentin e bukur