“NJË BANESË EDHE NË…”/ LUANA VJOLLCA BLEN VILËN NË ZONËN E VIP-AVE (FOTOT)

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka blerë një vilë në Kosovë. Ajo ka zgjedhur zonën më të njohur, pasi edhe disa personazhe të tjerë të njohur të ekranit, kanë blerë shtëpi atje.

 

“Tashmë edhe me një banesë në Kosovën time të shpirtit”- shkruan moderatorja duke gëzuar fansat e saj në Kosovë, që tashmë do ta kenë më pranë Luanën dhe do të mund ta takojnë më shpesh.

 

Ajo ndau gjithashtu pamje nga zona e vilave, duke i kërkuar ndjekësve të gjejnë cila është vila e saj.

 

 

 

 

TE TJERA