JO MË TË SHTUNËN/ JA DITËT KUR DO TË TRANSMETOHET “BIG BROTHER VIP”

184

Dikur “Big Brother” transmetohej vetëm të shtunave, por këtë edicion ditët e transmetimit kanë ndryshuar. Përmes një bisede që zhvilloi me fansat, Arbana zbuloi se “Big Brother VIP” do të transmetohet të martë dhe të premte.

 

Ndërkohë e shtuna tani e tutje i përket “Përputhen Prime”. Arbana zbuloi gjithashtu se këtë vit pret që BB të ketë akoma më shumë shikueshmëri se vitet e kaluara.

 

Sa i përket personazheve të famshëm, ata do zbulohen natën e parë.

 

 

 

 

 

Lexo edhe:   I thotë do bëjë fëmijë pa s*ks, ja reagimi që bën babai i Ina Kollçakut