Tola habit me dëshirën e saj i kthehet konkurrentit: Hajde më puth! (VIDEO)

97

Për’Puthen, gjatë gjithë kësaj jave ka qenë shumë e ngàrkuar me debàte të forta, inàte, xhéloze, intríga e duke agràvuar deri në dhùnë vérbale apo konflíkte fizike.

Nga këto debàte të shumta minutazhi nuk ka qenë i mjàftueshëm që të përmbushet programacioni sipas rregullit dhe cdo puntatë kanë mbetur përgjýsmë trànsmetimet e takimeve jashtë studios.

Ditën e djeshme takimi ishte midis Albit dhe Tolës, takim ky i cili vazhdoi sot me pjesën e tretë dhe çdo gjë duket se po shkon mirë, Tola ndjen se ka një kimi mes tyre pasi u përhùmb në bisedë me të.

Në një lojë të orgànizuar në studio, vajzat dhe djemtë do shkruanin dëshirat e tyre në një copë letër dhe do ia dorézonin djalit konkurrent që kishin dëshirë t’ia realizojë.

Tola shkruan dëshirën e saj të çudítshme dhe ia dorézon Albit. Pasi ky i fundit i kërkon mundësi për një njohje më të mirë në vazhdim mes njëri tjetrit ai lexon letrën e Tolës.

“Hajde më puth!” Albi ngríhet dhe i dhuron një puthje në faqe, shumë i emocíonuar por Tola nuk ndalet ajo guxon më tej duke e riftuar ta puthë por këtë herë në qafë.

Lexo edhe:   Rudina Dembacaj nuk mban sekrete, tregon çfarë operacioni plastik ka kryer në trupin e saj